• Telefón: +421 905 22 75 76
  • E-mail: info@slaterock.sk

Lepidlá

Ceresit K 188 E

 

Na PVC a CV, polyolefínové a kaučukové krytiny na nasiakavé aj nenasiakavé podklady. Veľmi vysoká lepivosť. Disperzné lepidlo bez obsahu rozpúšťadiel, v najvyššej úžitkovej kvalite a s mimoriadnou lepiacou schopnosťou.

ceresit_k188e

Ceresit Ultraflex CM 77

 

Na lepenie obkladov a dlažby z keramiky, skla, kameňa a ďalších materiálov na kritických podkladoch. Na okamžité použitie bez nutnosti miešania. Použitie bez penetrácie u väčšiny podkladov. Na použitie v interiéri i exteriéri.

ceresit_cm77_slaterock

Ceresit CS 25 Sanitary

 

Tesniaci tmel na vyplnenie dilatačných škár medzi obkladmi a dlažbami v interiéri aj exteriéri. Unikátna receptúra TrioProtect chráni silikón pred napadnutím plesňami, hubami a inými nežiadúcimi mikroorganizmami. 

ceresit_cs25_slaterock

Pattex One for All High Tack

 

NAJSILNEJŠIE MONTÁŽNE LEPIDLO PATTEX NA FLEXTEC POLYMÉROVEJ BÁZE

Pattex ONE FOR ALL HIGH TACK je jednozložkové flexibilné univerzálne montážne lepidlo pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec®. Je určené na lepenie väčšiny nasiakavých aj nenasiakavých materiálov. Neodporúčame používať na PE, PP, PTFE, akrylové sklo, meď, mosadz a mäkčené PVC.

PATTEX_One_For_All_slaterock

Pattex One for All Crystal

 

Kryštáľovo číre montážne lepidlo pre interiér aj exteriér

Pattex One for All CRYSTAL je jedinečnou kombináciou montážneho lepidla a tmelu v jednom. Vďaka krištáľovej čírosti s ním veľmi dobre prilepíte aj priehľadné materiály ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného, či farebného skla. Módneho skleneného obloženia v kuchyniach, kúpeľniach, plastové alebo sklenené priehľadné kúpeľňové doplnky, sklenené hranoly, rôzne druhy úchytov a madiel na skrinky, či pánty na sklenené dvierka. Na rozdiel od iných transparentných lepidiel, ktoré sa časom sfarbia do modra, či zelena, zostáva toto lepidlo aj po vytvrdnutí krištáľovo priezračné.

PATTEX_One_For_All_crystal_slaterock