• Telefón: +421 905 22 75 76
  • E-mail: info@slaterock.sk

FAQ – Často kladené otázky

  • Home
  • /
  • FAQ – Často kladené otázky

Ultratenká kamenná dyha Slaterock má certifikát CE. Certifikát CE je nevyhnutný pre predaj v Európskej únii a zároveň zaručuje, že výrobok spĺňa prísne kvalitatívne požiadavky a má potrebný stavebný certifikát. Vyhlásenie o zhode je možné stiahnuť z webovej stránky.

Kamenné dyhy Slaterock sa predávajú v Maďarsku, v Rakúsku a na Slovensku. Sme v priamom kontakte s indickým výrobcom, a preto vieme poskytnúť tie najlepšie ceny tak pre predajcov, ako aj pre konečných odberateľov. Úzko spolupracujeme s ďalšími slovenskými spoločnosťami, preto  garantujeme výhodné ceny aj na pomocné materiály ( lepidlo, ochrany hrán …).

Pre vyžiadanie cenovej ponuky nás kontaktujte.

Navštívte nás showroom v Bratislave alebo si vyžiadajte vzorku produktu cez e-mail. Vyberte si kamennú dyhu, ktorá sa Vám páči, kontaktujte nás a my vám ju pošleme.

SLATESTONE - BRIDLICOVO ORIGINÁLNY

Slatestone

Prírodné materiály od povrchu po podklad vytvárajú vynikajúce vlastnosti so širokou škálou využitia. Ekologicky prirodzené, poveternostne odolné a dizajnovo nadčasové riešenia pre každú plochu.

TRANSLUCENT - MYSTICKY EFEKTNÝ

Translucent

Priehľadné sklenené vlákno v podklade umožňuje podsvietenie kamennej dyhy rôznou intenzitou a farbou, vďaka čomu dosahuje jedinečné efekty s nádychom luxusu.

Ecostone

Unikátne spojenie sily a jemnosti – kameňa a bavlny na jednom obklade. Jedinečnosť tohto prevedenia dokáže obložiť aj sklenený pohár či iné malé plochy rôznych zalomení.